More
  خانهسرگرمیفالفال عطسه دوشنبه 1402

  فال عطسه دوشنبه 1402

  در فال عطسه دوشنبه 1402شما همراهان عزیز سایت عکس نوشته می توانید با فال واقعی عطسه در ردزو دوشنبه و اتفاقات و سخنان پشت سر خود را مشاهده کنید.

  فال عطسه دوشنبه 1402

  فال عطسه دوشنبه 1402 لیدیا بورویبا، محقق موسسه فناوری ماساچوست (MIT) و همکارانش در حال مطالعه هستند که واقعاً هنگام عطسه کردن چه اتفاقی می افتد. آنها از تصویربرداری با سرعت بالا برای فیلمبرداری از ابر قطراتی که عطسه ایجاد می کند استفاده می کنند. سپس، گروه تحقیقاتی Bourouiba از ریاضیات برای تجزیه و تحلیل آنچه که با تمام آن قطرات می گذرد استفاده می کند. آنها امیدوارند در مورد چگونگی گسترش بیماری ها اطلاعات بیشتری کسب کنند.

  مطالب مرتبط :  فال عطسه امروز سه شنبه 22 فروردین 1402

  ۲شنبه

  ساعت

  روز بدی داری

  ۶-۷

  همان می آید

  ۷-۸

  زدست۱ نفر ناراحت می شوی

  ۸-۹

  به تو فکرمیکند

  - تبلیغات-

  ۹-۱۰

  دیداربا کسی که دوستش داری

  ۱۰-۱۱

  به تو می اندیشد

  ۱۱-۱۲

  به آرزویت میرسی

  ۱۲٫۱۳

  به آرزوهایت میرسی

  ۱۳-۱۴

  طرفداری از تو

  ۱۴-۱۵

  یک سختی در راه داری

  ۱۵-۱۶

  دوستت دارد

  ۱۶-۱۷

  صحبت در مورد توست

  ۱۷-۱۸

  ازدواج

  ۱۸-۱۹

  تهدید

  ۱۹-۲۰

  دیداربا کسی که سالها اورا ندیده ای

  ۲۰-۲۱

  - تبلیغات-

  یک شب ترسناک

  ۲۱-۲۲

  یک اتفاق خوب

  ۲۲-۲۳

  خوابهای خوش

  ۲۳-۲۴

  فال عطسه ی نیمه شب و صبح دوشنبه

  بیشتر هر چیزی که می تواند داخل بینی شما را تحریک کند می تواند باعث عطسه شود. علل شایع شامل گرد و غبار، هوای سرد یا فلفل است. وقتی در بینی خود سرما می خورید، ویروسی در آنجا خانه موقتی ایجاد کرده و باعث تورم و سوزش زیادی می شود. برخی از افراد آلرژی دارند و هنگامی که در معرض چیزهای خاصی قرار می گیرند، عطسه می کنند، مانند شوره حیوانات (که از پوست بسیاری از حیوانات خانگی معمولی می آید) یا گرده (که از برخی گیاهان می آید).فال عطسه دوشنبه 1402

  -تبلیغات-
  مطالب مرتبط :  فال عطسه یکشنبه 7 خرداد

  آیا کسی را می شناسید که وقتی بیرون می آید زیر نور آفتاب فال عطسه می کند؟ از هر 3 نفر 1 نفر وقتی در معرض نور شدید قرار می گیرند عطسه می کنند. به آنها عطسه های photic (فوتیک به معنای سبک) می گویند . اگر اهل عطسه فتیک هستید، آن را از یکی از والدین خود دریافت کرده اید زیرا این یک ویژگی ارثی است. می توان گفت که در خانواده شما اجرا می شود. اکثر مردم به نور حساسیت دارند که می تواند باعث عطسه شود.

  آیا تا به حال این احساس را داشته اید که می خواهید عطسه کنید، اما فقط گیر می کند؟ دفعه بعد که این اتفاق افتاد، سعی کنید برای مدت کوتاهی به سمت یک نور روشن نگاه کنید (اما مستقیماً به خورشید نگاه نکنید) – ببینید آیا این کار عطسه گیر نمی کند یا خیر!

  مطالب مرتبط :  فال قهوه 19 فروردین 1402

  فال عطسه دوشنبه

  - تبلیغات -
  مطالب پیشنهادی

  نظر شما

  لطفا نظر خود را وارد کنید
  لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

  - تبلیغات -

  مطالب مشابه

  مطالب جدید

  در فال عطسه دوشنبه 1402شما همراهان عزیز سایت عکس نوشته می توانید با فال واقعی عطسه در ردزو دوشنبه و اتفاقات و سخنان پشت سر خود را مشاهده کنید. فال عطسه دوشنبه 1402 فال عطسه دوشنبه 1402 لیدیا بورویبا، محقق موسسه فناوری ماساچوست (MIT) و همکارانش...فال عطسه دوشنبه 1402