More
  خانهسبک زندگیآرایش و زیباییعکس مدل هایلایت موی کوتاه جدید 1402

  عکس مدل هایلایت موی کوتاه جدید 1402

  در عکس مدل هایلایت موی کوتاه جدید 1402 می توانید روش های زیبا و جدید و در حین حال مدرن برای هایلات موی کوتاه برای سال جدید 1402 مشاهده کنید

  عکس مدل هایلایت موی کوتاه جدید 1402

  مدل هایلایت موی کوتاه قسمت های بافته شده یا برش خورده مو هستند که دوست دارید آنها را روشن تر از رنگ طبیعی خود بلند کنید . اگر سبزه هستید، می توانید هایلایت هایی به رنگ قهوه ای روشن یا بلوند اضافه کنید. اگر قبلاً بلوند هستید، هایلایت های بلوند از سایه های بلوند روشن تر استفاده می کنند ما در رسانه عکس نوشته هایلایت مدرن موی کوتاه را گردآوری کردیم.

  عکس مدل هایلایت موی کوتاه جدید 1402

  در ادامه یک مدل موی آتشین داریم که به شما نشان می دهیم. برای این ظاهر، موها به شکل یک مدل مو باب کوتاه با هایلایت های قرمز گرم کوتاه می شوند. همانطور که می بینید، رنگ قرمز تیره به نظر می رسد اما پس از آن در نور، می توانید رنگ های قرمز تند را ببینید.

  عکس مدل هایلایت موی کوتاه جدید 1402

  در اینجا ما یک مدل باب براق و شیک با هایلایت های خاکستری روشن داریم. برش تند و رنگ خاکستری مد روز در کنار هم خیره کننده به نظر می رسند و این ترکیب یک سبک بسیار مدرن ایجاد می کند. تراش و رنگی مانند این موهای شما را متحول می کند. خاکستری روشن تر و یخی تر نیز شگفت انگیز به نظر می رسد.

  عکس مدل هایلایت موی کوتاه جدید 1402

  بنفش یک رنگ مو بسیار محبوب است و با مدل هایی مانند این، می توانیم دلیل آن را بفهمیم! این مدل مو دارای یک برش کوتاه و زیبا با هایلایت های بنفش به جلوی مو است. سایه بنفش کاملاً تیره است بنابراین مدل مو کاملاً ظریف است. شما می توانید رنگ بنفش روشن تر و پر جنب و جوش تر را برای ظاهری جسورتر انتخاب کنید. در هر صورت، موهای شما شگفت انگیز خواهد بود.

  عکس مدل هایلایت موی کوتاه جدید 1402

  یکی از ظاهرهای کوتاه که باید داشته باشید، مدل موی پشته ای است. زمانی که موهای شما به صورت پشته ای کوتاه می شود به این معنی است که موهای شما به صورت زاویه ای کوتاه می شوند، بنابراین در جلو بلندتر و در پشت کوتاه تر هستند. در اینجا یک نمونه شیک از ظاهر انباشته شده است. مو درست زیر چانه و جلو و موهای پشت بسیار کوتاه است. هایلایت های ظریف نیز به موها اضافه شده است.

  عکس مدل هایلایت موی کوتاه جدید 1402

  در ادامه یک مدل موی شیک و زیبا داریم. برای این ظاهر، موها به صورت باب کوتاه شده و هایلایت های بلوند عسلی نیز به موها اضافه شده است. بلوند عسلی رنگ بسیار زیبایی است زیرا روشن است اما به روشنی برخی از سایه های دیگر بلوند نیست. یک باب برجسته مانند این با امواج برای تابستان عالی خواهد بود. به شکل صاف نیز عالی به نظر می رسد.

  - تبلیغات-

  عکس مدل هایلایت موی کوتاه جدید 1402

  در ادامه در سایت عکس نوشته می بینید که ایده بعدی موها دارای هایلایت هایی است که به عنوان دارچین تابستانی توصیف می شود. در اینجا ما یک باب زیبا با رنگ ریشه تیره داریم. هایلایت های گرم دارچینی به مو اضافه شده است که به زیبایی مدل مو را تکمیل می کند. هایلایت های ظریف مانند این ها موهای شما را بلندتر می کند و از کدر شدن موهای شما جلوگیری می کند.

  عکس مدل هایلایت موی کوتاه جدید 1402

  باب‌های برش نازک به یکی از ظاهرهای ضروری تبدیل شده‌اند و این ایده نشان می‌دهد که چگونه می‌توان این ترند را استفاده کنید. موها تا چانه کوتاه، کوتاه شده و همانطور که می بینید تیز و صاف است. هایلایت های شیک نیز وجود دارد این ظاهر مد روز را دوباره خلق کنید.

  مطالب مرتبط :  65 مدل موی با شکوه قدیمی برای مردان که هنوز هم وجود دارند

  سوالات متداول

  هایلایت برای موهای شما چه می کند؟

  هایلایت ها همان ترفند جادویی را برای موهای شما انجام می دهند. آنها هر سایه ای از قهوه ای تا بلوند را روشن می کنند، با خاکستری ترکیب می شوند و تبدیل به رنگ خاکستری بدون سر و صدا می شوند . و از همه بهتر: هایلایت باعث می شود موهای نازک، ظریف و بالغ ضخیم تر و سالم تر به نظر برسند

  تفاوت رنگ مو با هایلایت چیست؟

  تنها تفاوت بین هایلایت و رنگ آمیزی کامل در نحوه اعمال آن است . در واقع، هایلایت ها تا حدی موهای شما را با تقویت آن با رنگ هایی که هم محتاطانه و هم درخشان هستند، رنگ می کنند. آرایشگر شما با توجه به مدل مو و رنگ اولیه شما، رشته های ضخیم یا ظریف را برای روشن کردن موهای شما انتخاب می کند

  رنگ آمیزی بهتر است یا هایلایت؟

  در اکثر سالن ها، رنگ تک فرآیندی ارزان تر از هایلایت است . علاوه بر این، تک رنگ روی موهای شما ملایم تر از هایلایت است. سفید کننده مورد استفاده در فرمول های هایلایت می تواند باعث آسیب شود، به خصوص اگر آنها را اغلب انجام دهید یا از سایر درمان های شیمیایی مو استفاده کنید

  آیا هایلایت به مو آسیب می رساند؟

  بله، هایلایت می تواند به موهای شما آسیب برساند . با این حال، راه هایی وجود دارد که می توانید برای به حداقل رساندن آسیب ناشی از درمان انجام دهید. اگر موهای رنگ شده دارید، برای جلوگیری از کم رنگ شدن و خشکی زودرس موها، شستشوی روزانه موها توصیه نمی شود
  - تبلیغات -
  مطالب پیشنهادی

  نظر شما

  لطفا نظر خود را وارد کنید
  لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

  - تبلیغات -

  مطالب مشابه

  مطالب جدید

  [faq-schema id="34283"]عکس مدل هایلایت موی کوتاه جدید 1402