خانهعکس بازیگرانتصویر و بیوگرافی کوثر خشنودی کیا

تصویر و بیوگرافی کوثر خشنودی کیا

مطالب مشابه

در عکس و بیوگرافی کوثر خشنودی کیا شما می توانید با تیر اندازی با کمان تیم ملی بیشتر آشنا شوید.

تصویر و بیوگرافی کوثر خشنودی کیا

کوثر خشنودی کیا ورزشکار  و متولد 14 آذر 1374 و ملی پوش تیم ملی تیراندازی با تیر و کمان ایران است

او چندین سال هست که به عنوان تیرانداز  در تیم بانوان ایران اسلامی فعالیت دارد.

آنگاه که خورشید در آذرماه تیرهای طلایی خود را به پرآو تابانید دختری از نسل آرش در سرزمین کرمانشاه دیده به جهان گشود، دختری شاد و سر زنده که از کودکی و بر حسب غریزه به کمان علاقه داشت و پدر و مادر او به این علاقه او واکنش مثبت نشان داده و به تهیه کمان او را تشویق و آماده برای حضور در مسابقات کردند.

او پس از کسب تجربه و موفقیت در مسابقات استانی آماده برای رسیدن به آرزوهای ورزشی خود است او اینک در بنگلادش و در سن 24 سالگی و با کمانی که محکم بر دستان خود دارد شگفتی ساز می شود خوش می درخشد و گامی بزرگ برای تحقق رویاهای خود برداشته است و دروازه های بلند تیم ملی را به روی خود باز می بیند و  از این به بعد اردوی تیم ملی پاتوق این دختر کوثر خشنودی است.

او پس که راه های رشد را به سرعت می گذراند اینک روی بد سکه را لمس میکند آری کرونا ویروس منحوس سدی  در برابر اراده این دختر سر سخت شده است او دو سال در پشت این سد سخت گرفتار شد اما با عبور از این شرایط سخت جهانی باز وارد میدان های مسابقه شد و در آبان ماه توانست مدل نقره آسیایی را بر گردن بیاویزد .

در حال حالی که سرمست از کسب مدال آسیایی بود غافل از این بود که بد شانسی هنوز او را رها نکرده است و طی حادثه چشم او آسیب دیده است و در عمل چشم او کاملا بهبود نیافته است و روند درمان همچنان ادامه دارد

با آرزوی سلامتی دختر شایسته ورزشی ایران

اصالت

در خانواده ای در کرمانشاه متولد شد و رشد کرد. او به دلیل علاقه به تیراندازی با حمایت خانواده اش وارد این رشته شد و در مدت کوتاهی توانست به موفقت چشمگیری برسد.

جوایز

کوثر خشنودی کیا در بخش کامپوند تیراندازی مشغول به کار بود و موفق شد نایب قهرمانی اسیا را ازآن خود کند.

تصویر و بیوگرافی کوثر خشنودی کیا

ازدواج

او هنوز ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

از کودکی تا تیم ملی

او تیر و کمان را از دوران کودکی شروع کرد و خانواده اش نقش مهمی را در موفقیت او داشتند پدر و مادرش امکانات لازم را حضور موفق او این رشته ورزشی فراهم کردند.نایب قهرمان مسابقات تیراندازی با کمان آسیا در سال ۱۴۰۰ است.

دعوت به تیم ملی

کوثر خشنودی کیا خیلی زود نشان داد استعداد خاصی در این رشته دارد و بعد از حضور در مسابقات انفرادی استانی مورد توجه مسئولان تیم ملی ملی بانوان قرار گرفت.در مسابقات آسیایی بنگلادش باعث شد تا به اردوی تیم ملی دعوت شود.

- Advertisement -

تصویر و بیوگرافی کوثر خشنودی کیا

هدف

از لحاظ فنی هم هدفم این است که بتوانم رکورد ها را به بالاترین سطح موجود در تیراندازی با کمان دنیا برسانم تا توان رقابت با حریف های قدرتمند را به دست بیاورم.پس از رقابت های آسیایی رقابت با نفرات اول رنکینگ جهانی وحضور در المپیک ۲۰۲۸و کسب عنوان در المپیک است ،چرا که رشته کامپوند هم به رشته های المپیکی وارد می شود.

تصویر و بیوگرافی کوثر خشنودی کیا

حادثه

وی در ماه های اخیر در بلوار طاقبستان کرمانشاه دچار مصدومیتی از ناحیه چشم شده است که مدتی از تیم ملی ایران به دور ماند.هم اکنون روند درمان او ادامه دارد تا بتواند دید خود را به صورت کامل به دست بیاورد.

امیدواریم باز در میدان های ورزشی برای ملت ایران بدرخشید.

بیوگرافی کوثر خشنودی کیا

- تبلیغات -
- تبلیغات -

مطالب مشابه

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -

مطالب جدید

در عکس و بیوگرافی کوثر خشنودی کیا شما می توانید با تیر اندازی با کمان تیم ملی بیشتر آشنا شوید. تصویر و بیوگرافی کوثر خشنودی کیا کوثر خشنودی کیا ورزشکار  و متولد 14 آذر 1374 و ملی پوش تیم ملی تیراندازی با تیر و کمان ایران...تصویر و بیوگرافی کوثر خشنودی کیا