More
  خانهسبک زندگیآرایش و زیبایی53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال...

  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023

  در 53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023 مس توانید خاص ترین مدل موی مردانه و کلاسیک و مدرن را مشاهده کنید.

  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023

  اکثر مردم می گویند این کفش شما است که اولین چیزی است که مردم به آن توجه می کنند – اما ما می گوییم، با توجه به محل قرارگیری آن روی بدن، موهای شماست. و برخلاف یک جفت بروگ یا برخی از کفش‌های کتانی چرمی سفید، نمی‌توانید به راحتی از مدل موی مشکوک خارج شوید.

  با در نظر گرفتن این موضوع، آشنایی با مدل موی کلاسیک مردانه قبل از بازدید بعدی خود از صندلی مفید است. مانند این 9 نفر که توسط بهترین آرایشگران بریتانیا انتخاب شده‌اند، که قول می‌دهند تقریباً برای هر کسی کار کنند و شش ماه بعد از آن به‌طور ناامیدکننده‌ای از بین نخواهند رفت.

  محصول فرانسوی

  تی‌شرت سفید مدل مو، مدل فرانسوی مدلی است که برای اکثر فرم‌های صورت مناسب است، اما برای مردانی که لاغرتر می‌شوند ایده‌آل است. از آنجایی که در اینجا موها را کمی جلو می‌برید، باقی گذاشتن طول در فر می‌تواند به پوشاندن لکه‌های عقب‌رفته کمک کند.

  این یک سبک کم تعمیر و نگهداری مناسب برای افرادی است که در داخل و خارج از باشگاه یا استخر شنا هستند، زیرا می‌توانید آن را بدون هیچ محصول شیکی بپوشید، فقط اجازه دهید به طور طبیعی در جای خود قرار بگیرد.

  با این حال، اگر می خواهید از محصول استفاده کنید، کمی اسپری مو را امتحان کنید ، زیرا محصول فرانسوی یکی از آن مدل موهای مردانه است که طبیعی است. نگهداری از این برش در یک ظاهر طراحی نیست، بلکه در کوتاه کردن آن هر سه یا چند هفته یکبار است.

  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023
  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023

  LABEL.M HAIRSPRAY - click to buy Baxter of California Cream Pomade for Men - click to buy MURDOCK LONDON SEA SALT SPRAY - click to buy AESOP EQUALISING SHAMPOO - click to buy

  برش BUZZ

  برش buzz یک سبک جاودانه است. اما برای اینکه واقعاً این کار را انجام دهید، باید یک سر شکل عالی داشته باشید (مثلاً نوگینی مانند رایان گاسلینگ یا کریستین بیل).

  به دلیل صدایی که آنها تولید می کنند نامگذاری شده است، دلیل بر این است که ظاهر با استفاده از قیچی به دست می آید، با این حال جایگزین های کمتری برای کسانی که فک مربعی و سر کاملاً متناسب ندارند، وجود دارد.

  اگر شما هستید، به سراغ شکلی بروید که سرتاسر آن کمی مربع است [در کناره ها بریده شده]، با کمی طول بیشتر در بالا. قیچی روی شانه تکنیک Pankhurst است و من این را به‌جای گیره‌های انحصاری توصیه می‌کنم. با برش، می توانید با شکل سر کار کنید تا برش کلی را صاف تر کنید.

  یک آرایشگر خوب همه چیزهایی را که در مورد شما می داند، از شخصیت شما گرفته تا استایل شما تا زندگی روزمره را در نظر می گیرد تا برشی مناسب شما را ارائه دهد. به یاد داشته باشید که مدل موی خود را 24/7 می‌زنید، بنابراین باید برای همه سناریوها عمل کنید.

  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023
  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023

  Blind Barber 101 Proof Classic Pomade - click to buy MOROCCANOIL MOLDING CREAM - click to buy BRAUN HC5010 HAIR CLIPPER - click to buy SACHAJUAN Scalp Shampoo - click to buy

  پشت صاف

  عقب صاف مدرن اولین بار در دهه 1920 تأثیر خود را گذاشت. در آن زمان، داشتن مدل مویی که هنگام پوشیدن کلاه به هم نریزد مفید بود (نماد وضعیت و نشانگر کلاس فرد در اوایل قرن بیستم). از آن زمان به بعد، به یک کلاسیک جاودانه تبدیل شده است.

  موهای صاف برای این کار بهترین هستند – هرچه فر بیشتری داشته باشید، صاف کردن صحیح آن سخت‌تر است. در مورد اینکه چه فرم صورت مناسب این سبک است، بسیار متنوع است، زیرا به ویژگی‌های صورت (مانند ریش، سبیل) اجازه می‌دهد برجسته‌تر شوند و موها اساساً صورت را قاب می‌کنند. متأسفانه، برای کسانی که خط موی آنها عقب‌رفته است، ظاهر صاف و براق ایده‌آل نخواهد بود زیرا رکود را بسیار برجسته‌تر می‌کند.

  - تبلیغات-
  مطالب مرتبط :  بهترین مدل بافت مو دخترانه 1402

  پشت و پهلوها باید مخروطی، طبیعی و نسبتاً سفت باشند و تا قسمت بالای آن کمی سنگین‌تر باشد. اگر می خواهید آندرکات انجام دهید ، باید در اینجا قطع شود، اما ترکیب کردن گزینه بهتری برای موهای ظریف خواهد بود.

  برای حالت دادن، موها را با سشوار خشک کنید (اگر موهایی دارید که به سمت جلو رشد می کنند، مدت زمان بیشتری طول می کشد) – به خاطر داشته باشید که انجام موثر این کار به تمرین نیاز دارد. برای ظاهری نرم و سنتی، از پوماد مبتنی بر آب استفاده کنید و زمانی که مرطوب است آن را شانه کنید، یا یک خمیر مات را امتحان کنید تا ظاهری نرم‌تر و مدرن‌تر داشته باشید.

  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023
  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023
  Fatboy Hair Perfect Putty - click to buy american crew POMADE - click to buy CARBON LARGE COMB - click to buy PARLUX ALYON HAIR DRYER - click to buy

  فراق جانبی

  این سبک که از دهه‌های 1920 تا 1940 و دوباره در دهه 1960 محبوبیت داشت، در دهه گذشته به عنوان جایگزینی با سهولت دستیابی به مدل‌های نرم و صاف احیا شده است.

  از آنجایی که اساس مدل مو یک پشت و کناره های کوتاه ساده است، این مدل بسیار متنوع است و برای اکثر انواع مو و فرم صورت مناسب است . گفته می‌شود، اگر موها بیش از حد بلند و نازک باشند، این خطر می‌تواند مانند یک شانه به نظر برسد.

  وقتی روی صندلی می‌نشینید، از پشت و کناره‌ها یک نوار کلاسیک بخواهید و قسمت بالایی آن به اندازه‌ای بلند باشد که از هم جدا شود، اما آنقدر کوتاه باشد که مرتب و مرتب باشد.

  محصول حالت دهنده ای که باید استفاده کنید به تراکم موهای شما بستگی دارد: کسانی که موهای ضخیم تری دارند باید خمیر را امتحان کنند، در حالی که خاک رس مات برای انواع موهای ظریف تر و کم تراکم بهتر عمل می کند.

  در واقع جدا کردن مو می تواند مشکل باشد. بهترین روش این است که محصول را در حالت مرطوب (نه خیس) در مو قرار دهید و با استفاده از شانه آن را جدا کنید. شما باید سعی کنید محل جدایی طبیعی را مشخص کنید، شاید در ابتدا با کمک آرایشگرتان. اگر مشکل دارید، موها را به سمت عقب شانه کنید، و خواهید دید که از کجا شروع به ریزش و جدا شدن می کند.

  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023

  Bumble and bumble Surf Spray - click to buy CARBON TAIL COMB - click to buy TIGI BED HEAD FOR MEN PURE TEXTURE MOLDING PASTE - click to buy PAUL MITCHELL MITCH MATTERIAL ULTRA-MATTE STYLING CLAY - click to buy

  برش طول شانه

  کلاسیک و تصفیه شده، این سبک سال ها در مد ظاهر شده است، احتمالاً به این دلیل که به اندازه کافی همه کاره است که می تواند با چندین موقعیت سازگار شود. با بلندتر نگه‌داشتن موهایتان و اضافه کردن آرایشگر یا آرایشگرتان در برخی از لایه‌ها، می‌توانید بین یک ظاهر بافت‌دار آماده ساحل و اتاق هیئت مدیره گوردون گکو جابه‌جا شوید.

  احتمالاً سخت ترین قسمت دستیابی به این مدل، رشد موهای شما است. همیشه روزی خواهد بود که نتوانید آن را تحمل کنید و بخواهید همه چیز را کوتاه کنید، اما قبل از تصمیم گیری عجولانه سعی کنید یک هدف تعیین کنید و زمانی که موهایتان به آن بلندی رسید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یا نه. برای چسبیدن به آن

  زمانی که موهایتان را کوتاه می کنید، زمانی را برای گفتگو با آرایشگر خود اختصاص دهید و مطمئن شوید که محدودیت های خود را ذکر کرده اید. زمانی که باید برای کار باهوش و باهوش به نظر برسید، داشتن ظاهری بهم ریخته و نامرتب فایده ای ندارد.

  مانند اکثر برش ها، موفقیت این مدل نیز به بافت مو بستگی دارد. موهای بسیار صاف به راحتی موهایی که موج های ظریف دارند در جای خود باقی نمی مانند. به همین ترتیب، صاف نگه داشتن موهای بیش از حد مجعد دشوار خواهد بود.

  مطالب مرتبط :  مدل مو مصری کوتاه تابستانه 2023

  محصولات استایل را به حداقل برسانید، زیرا این سبک زمانی که کاملا طبیعی به نظر می رسد قوی ترین حالت خود را دارد. با این اوصاف، می‌توانید مقداری اسپری نمک را امتحان کنید تا نرمی بیشتری به موهایتان بدهید، یا مقداری بافت‌دهنده برای نرم کردن موهای بسیار مجعد و قابل کنترل‌تر کردن آن‌ها استفاده کنید.

  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023

  GOLDWELL STYLESIGN TEXTURISER - click to buy KMS HAIRPLAY SEA SALT SPRAY - click to buy HANZ DE FUKO NATURAL CONDITIONER - click to buy Pantene Pro-V Classic Clean 2in1 Shampoo + Conditioner - click to buy

  مدرن HI-TOP FADE

  دو کلمه: اراده. اسمیت. The Fresh Prince راه را برای محبوبیت آفروی شکل هموار کرد و باعث ایجاد تغییرات و تعابیری مانند این برداشت جایگزین در محو شدن کلاسیک های تاپ کلاسیک شد.

  این همه کاره ترین ظاهر نیست، زیرا به گونه ای طراحی شده است که به شکل برش خورده باقی بماند، بنابراین فضای زیادی برای تغییر آن وجود ندارد. بنابراین، باید مطمئن شوید که به ظاهر متعهد هستید و این ظاهر برای شما مناسب است. ناگفته نماند که موهای آفرو یا بسیار مجعد ضروری هستند.

  قبل از برش، مطمئن شوید که زمانی را اختصاص داده اید و با آرایشگر یا آرایشگر خود در مورد درجه ای که می خواهید شکل آفروی خود را مشخص کند، صحبت کنید. درست کردن این قسمت بسیار مهم است تا بتوانید آن را به راحتی شکل دهید.

  تنوع بسیار زیادی در این سبک وجود دارد، بنابراین ممکن است ارزش داشته باشد که برخی از مدل‌های مورد علاقه خود را برای مدل موی خود همراه داشته باشید . مردان اغلب از گرفتن عکس با آنها خجالت می کشند، اما هر چه فردی که موهای شما را کوتاه می کند، بینش بیشتری داشته باشد، بهتر است.

  حتماً به آرایشگری بروید که می داند چگونه با نوع موی شما کار کند و ابزارهای مناسبی مانند شانه آفرو برای حالت دادن به خودتان تهیه کنید.

  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023

  7in Plastic Pick Comb - click to buy Bumble and bumble Surf Spray - click to buy FUDGE SKYSCRAPER 600ML - click to buy Moroccanoil Hair Treatment - click to buy

  پمپادور

  پومپادور از زمان نمایش مادام دو پومپادور، معشوقه اصلی پادشاه فرانسه لوئی پانزدهم در دهه 1750، در طول ها و تنوع های مختلف بسیار محبوب بوده است این مدل مو در اصل یک سبک زنانه است و صدها سال سابقه دارد. شما نمی توانید کلاسیک تر از آن بگیرید.

  پومپادور برای اکثر افراد کار می کند، اما به درجاتی از ضخامت مو نیاز دارد تا این مدل پس از ایجاد، بتواند خود را حفظ کند. شکل های مختلف صورت را می توان با تغییر ساختار استایل متملق ساخت. به عنوان مثال، اگر صورت باریکی دارید، می توانید پومپادور خود را پهن تر و نرم تر بپوشید. یا اگر صورت گرد دارید، ارزش آن را دارد که موها را در کناره های سر خود صاف کنید تا حالت کلی را باریک کنید.

  برای به دست آوردن این سبک، باید با بزرگ کردن قسمت جلو شروع کنید. آرایشگر یا آرایشگر خود را بخواهید تا یک تاپ مدرج را برای شما برش دهد. سپس، هر بار که موهایتان را کوتاه می‌کنید، درجه بندی باید کمی تغییر کند تا تمام طول در جلو حفظ شود، در حالی که پشت کوتاه‌تر باشد.

  - تبلیغات-

  پس از رشد سه اینچ مو در جلو، می‌توانید با استفاده از سشوار و بهترین موس موی مردانه (که می‌توانید به آن دست پیدا کنید) یا اسپری نمک دریایی ، ارتفاع ایجاد کنید . هنگام خشک کردن موها را به سمت بالا بکشید تا لیفت ریشه ایجاد شود. هنگامی که تقریباً خشک شد، از نوک انگشتان خود یا یک برس مو استفاده کنید تا انتهای آن کمی حرکت کند و اجازه دهید استایل به عقب برگردد.

  ارزش امتحان کردن محصولات برای یافتن بهترین تناسب را دارد، اما از بارگذاری بیش از حد موهای خود با محصول خودداری کنید. قبل از کار کردن با قسمت بالا، محصول خود را به پشت و کناره‌ها اضافه کنید – به یاد داشته باشید که همیشه می‌توانید کمی بیشتر به آن اضافه کنید، اما نمی‌توانید بدون شستن محصول را بیرون بیاورید. در نهایت، با استفاده از اسپری مو برای چسباندن به رنگ انتخابی خود، در جای خود قرار بگیرید – چه سبک گریسر الهام گرفته از الویس یا یک سبک ژولیده به سبک جیمز دین.

  مطالب مرتبط :  مدل مو دانشجویی دخترانه ایرانی

  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023

  Wella EIMI Body Crafter Flexible Volumizing Spray - click to buy Schwarzkopf got2b Glued Blasting Freeze Spray - click to buy DENMAN D33 GENTLE STYLING BRUSH - click to buy Conair 1875 Watt Full Size Pro Hair Dryer - click to buy

  کویف

  کویف یک جایگزین کمتر صیقلی برای پومپادور، یک سبک نمادین است که برای طیف وسیعی از سنین، اشکال صورت و استایل شخصی مناسب است. با این حال، مانند پومپادور، کیف برای کسانی که خطوط موی آنها عقب رفته است، مناسب نیست زیرا پیشانی را آشکار می کند.

  قبل از برش، مطمئن شوید که تصمیم گرفته اید که آیا یک برداشت کلاسیک یا معاصر از کیف برای شما بهترین کار را دارد. کویف کلاسیک دارای پشت و کناره‌های نرم‌تر است که کوتاه‌تر هستند، اما نه چندان. برداشت معاصر می تواند تضاد چشمگیری بین موهای بلند در بالای سر و پشت و کناره های کاملاً بریده شده داشته باشد و جلوه ای “قطع” ایجاد کند.

  شکل صورت نیز یک نکته مهم است. از آنجایی که کویف حجم طبیعی را ارائه می دهد، بهتر است اگر صورتتان بلند است، موها را در طرفین و پشت خیلی کوتاه نکنید.

  برای حالت دادن، یک محصول حالت دهنده مرطوب را روی موهای خشک شده با حوله بمالید و آنها را شانه کنید تا به طور یکنواخت پخش شوند. سپس موها را با سشوار خشک کنید که روی بالاترین درجه حرارت و کمترین سرعت تنظیم شده است، در حالی که همزمان با استفاده از یک برس تهویه شده، موها را به شکل دلخواه خود بکشید.

  به خاطر داشته باشید که کار را با اسپری موی محکم به پایان برسانید تا مطمئن شوید که تلاش شما فوراً به هدر نمی رود.

  -تبلیغات-

  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023

  HAWKINS & BRIMBLE WATER POMADE - click to buy Paul Mitchell Firm Style Freeze and Shine Super Spray - click to buy Dyson Supersonic Hair Dryer - click to buy Denman D200 Skeleton Vented Styling Brush - click to buy

  برش بافت با حاشیه

  اول از همه، قبل از برنامه ریزی برای کوتاه کردن موهایتان، به کمی بلندی موهایتان نیاز دارید. همچنین شایان ذکر است که این مدل بافت دار با موهای ضخیم به جای نازک بهترین کار را دارد و اگر در حال عقب نشینی هستید ، این مدل برای شما مناسب نیست.

  مردانی که دارای تاج دوتایی یا لیس گاوی هستند، قطعاً باید ظاهری بافت دار داشته باشند، زیرا این مدلی است که به موهای شما اجازه می دهد آنطور که می خواهند دراز بکشند. بهتر است با این مشکلات مو مبارزه نکنید .

  وقتی نوبت به دستیابی به ظاهر بافتی می رسد، با خود عکس بگیرید تا دقیقاً نوع برش مورد نظر خود را نشان دهید. یک آرایشگر خوب می تواند از روی عکس به شما بگوید که آیا با شما و نوع موی شما مناسب است یا خیر.

  یکی از مواردی که باید مراقب آن بود نازک شدن قیچی است. بسیاری از آرایشگرها تمایل دارند که از اینها راضی باشند، اما هرگز نباید از آنها در بالای مو استفاده کرد، زیرا در مقایسه می توانند انتهای موها را پف کرده و موهای ریشه را بیش از حد حجیم کنند. در عوض، از قسمت بالایی بخواهید که نقطه بریده شود.

  هنگام حالت دادن به یک ظاهر بافت دار، باید مطمئن شوید که موها خشک هستند. پس از خشک شدن، کمی تقویت کننده بافت، خاک رس یا بتونه مو را با انگشتان خود بمالید. اما به یاد داشته باشید که این یک سبک بی دغدغه است، بنابراین نمی خواهید خیلی آراسته به نظر برسید.

  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023

  - تبلیغات -
  مطالب پیشنهادی

  نظر شما

  لطفا نظر خود را وارد کنید
  لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

  - تبلیغات -

  مطالب مشابه

  مطالب جدید

  در 53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023 می توانید متفاوت ترین مدل موی کلاسیک سال مدرن و شیک را مشاهده کنید.53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023