More
  خانهسبک زندگیآرایش و زیبایی35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان

  در 35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان شما می توانید مجموعه ای 35 نمونه از بهترین مدل موی کوتاه تیکه تیکه را مشاهده کنید.

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان

  مدل موی چند لایه در حال حاضر در صنعت مد و زیبایی واقعا داغ است! آنها می توانند جسورانه، خشن، شیرین یا شیک باشند! این مقاله قصد دارد به شما نگاهی به 70 نوع مختلف مدل موی بافت کوتاه که در حال حاضر در صحنه ترند شکوفا شده است، ارائه دهد.

  عکس هایی از مدل موهای شیک کوتاه تیکه تیکه

  لایه‌های روی موهای کوتاه، بافت و حجم موهای کوتاه‌شده‌تان را افزایش می‌دهد و این مقدار اضافی را به مدل موی شما اضافه می‌کند که در هر سنی عالی به نظر می‌رسد. الهام بگیرید و به این فکر کنید که چگونه می توانید مدل موهای کوتاه فعلی خود را متنوع کنید!

  1. بلوند بالایاژ پیکسی

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  موهای کوتاه چند لایه برای کار و حتی برای آخر هفته بهتر است! لایه های کوتاه اطراف صورت به آرامی استخوان گونه و ابرو را نوازش می کند و استایل را جوان و زنانه نگه می دارد. رنگ های بلوند گرم و سرد با ریشه های سایه به احساس قد و پری کمک می کند.

  2. پیکسی باب سبزه با بافت زیبا

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  مدل‌های کوتاه و شیک و زیبا بسیار آسان است، در آب و هوای گرم خنک و راحت است و برای هر صورت پهنی لاغر می‌شود. سعی کنید تکه های کناری را پشت گوش قرار دهید و چند لایه در جلوی آن بگذارید تا یک لمس مرسوم، مرسوم شود.

  3. باب بلوند کرمی بافت مستقیم

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  وقتی موهای صاف و چسبناک شما را به صورت یک باب چند لایه کوتاه کوتاه کنید، سالم و مرتب به نظر می رسد. یک ضربه ساده با یک قسمت جانبی ظاهر حرفه ای پیچیده ای را ارائه می دهد. هنگامی که خارج از کار هستید، آن را با بستن یک هدبند زیبا یا چسباندن آن با چند بند به عقب نرم کنید.

  4. باب با لایه های نرم و ساده

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  این باب لایه ای کوتاه خیلی زیباست! لایه های پر نرم بسیار زیبا و با کلاس هستند – اما هنوز هم مدرن هستند. اگر می خواهید یک باب تکه تکه و تیغی مانند این عکس داشته باشید، تصاویر استایلیست خود را نشان دهید تا راحت تر نوع لایه بندی مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید.

  5. برش تیره پیکسی با لایه ها

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  برخی از بهترین مدل‌های موی لایه‌ای کوتاه، فوق‌العاده ساده هستند. این ظاهر بدون سر و صدا همه چیز در مورد شکل است. قسمت کناری و چتری های نازک پیشانی یک قاب کلاسیک ایجاد می کند (مخصوصا زمانی که با تکه های کوچک و زیبای ساقه کناری ترکیب شود). اگر به دنبال عکس هایی از برش های پیکسی بلندتر برای نشان دادن آرایشگر خود هستید، این مثال عالی را در نظر بگیرید.

  6. پیکسی بلند با بلندایاژ بلوند طلایی

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  آیا وقتی سعی می کنید برای مدرسه یا محل کار آماده شوید، وقت خود را از دست می دهید؟ مدل موی پیکسی و باب برای خانم‌هایی که موهای صاف دارند به راحتی قابل مدیریت هستند، زیرا نیازی به ابزار یا مهارت خاصی ندارند. یک سشوار و شانه کردن سریع، و دیگر هرگز دیر نخواهید شد!

  7. Blunt Bob با لایه های سطحی آشفته

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  موهای چند لایه کوتاه را دست کم نگیرید. می تواند سرگرم کننده، همه کاره و جذاب باشد. لبه‌های بلانت لبه را بالا می‌برند، در حالی که لایه‌های درهم به آن حجم می‌دهند. آن را با بالیاژ بلوند روشن کنید. اگر می‌خواهید ظاهری شیک‌تر و پیچیده‌تر داشته باشید، کافی است از یک برس ظریف‌تر برای خواباندن موهایتان استفاده کنید.

  مطالب مرتبط :  53 مدل موی کلاسیک مردانه – مدل موی بی انتها در سال 2023

  8. آندرکات پیکسی خرد شده

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  لایه ها می توانند یک پیکسی را از متوسط ​​به هنری تبدیل کنند. ظاهری پر از حجم و حرکت، شخصیت کافی را ارائه می دهد. با وجود اینکه یک برش بسیار کوتاه است، اما همچنان فوق العاده زنانه و شیرین است.

  - تبلیغات-

  9. پیکسی باب تیغی آشفته

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  گاهی اوقات آشفتگی خوب است. به عنوان مثال این باب حجیم را در نظر بگیرید – اگر لایه‌های آزاردهنده و گیج‌شده نبود، تقریباً پر نمی‌شد. پرزها و ظاهر ژولیده استراتژیک و شیک هستند.

  10. فرفری زیر باب قهوه ای براق

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  چیزی کمی صاف تر و صیقلی تر می خواهید؟ یک باب را با لایه های بسیار سبک برش بزنید که به راحتی با هم ترکیب می شوند و حالتی دلپذیر به موهای شما می دهند. هنگام استایل دادن، انتهای خود را فر کنید تا از باز شدن آنها جلوگیری کنید و باب دخترانه عالی خود را شکل دهید.

  11. Pixie مخروطی بلند با تاج آشفته

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  هنگامی که می خواهید چیزی زیبا و آسان برای نگهداری داشته باشید، باید موهای کوتاه و چند لایه را انتخاب کنید. این یک طول آسان برای استایل روزانه است و بسیار شیک است، مخصوصاً با حاشیه های جاروب شده کناری . آنچه در طول کمبود دارید، می توانید با تاج بلند و متلکی قد را جبران کنید.

  12. باب بلوند بالیاژ دندانه دار و زاویه دار

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  یک باب مدرن همه یک طول نیست. موهای خود را به صورت زاویه دار کوتاه کنید، در پشت کوتاه تر و به سمت جلو بلندتر، با لایه های نامنظم در سراسر. رنگ های مختلف را بین لایه های کوتاه خود با استفاده از تکنیک balayage برای یک سبک دوتایی پویا جایگزین کنید. برای شکل دادن به امواج شل از یک میله فرفری استفاده کنید .

  13. باب انباشته با تاج بلند شده

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  کوتاه‌تر در پشت و طولانی‌تر در جلو، این تصویر کیفی برای باب انباشته ایجاد می‌کند. این می تواند براق و در عین حال پر حجم باشد. پر بودن برش کلاسیک را جالب نگه می دارد. هایلایت های بلوند روشن، مدل مو را بیش از پیش افزایش می دهد.

  14. پیکسی سیاه ناز با چتری های کناری

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  برای به دست آوردن یک برش آسان زیبا، یک پیکسی با لایه‌های بریده‌ای کوتاه انتخاب کنید که به موهای شما کمک می‌کند تا در جایی که نیاز است بریزند. چتری های جاروب شده از پهلو، موهای شما را در جای خود نگه می دارد و صورت شما را به خوبی فریم می کند. اگر موهای تیره دارید، با رنگ مشکی مایل به آبی عمیق تر بروید.

  15. براق بلوند پیکسی باب

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  اگر موهایتان را عمیقاً از یک طرف باز کنید، بهترین استفاده را از مدل موی باب لایه لایه شما خواهد کرد. صورت خود را با اجازه دادن به چتری های بلند و برش داده شده در سرتاسر پیشانی قاب بگیرید. رنگ موی روشن و بلوند سفید وقتی به خوبی کار می کند که شما به طور طبیعی رنگ قرمزی دارید.

  16. باب پلاتینیومی با رنگ بنفش

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  هیچ وقت برای تغییر طول و رنگ دیر نیست. در سمت وحشی قدم بزنید و یک برش باب لایه ای کوتاه و یک بلوند بلوند پلاتین را امتحان کنید. همچنین می توانید رنگ بنفش پاستلی را در پایین موهای خود اضافه کنید تا رنگ بیشتری به آن اضافه شود.

  17. لایه های Balayage پیچ خورده

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  موهای کوتاه با لایه ها فرصت های خوبی برای آزمایش هایلایت ارائه می دهد. این هایلایت های شنی به ظاهر حالتی مدرن می بخشد و در عین حال بر فرها و موج ها تأکید می کند. برای تسلط بر مدل، بافت ناقص و ناهموار را با فر کردن موها به طور تصادفی با صاف کننده انتخاب کنید .

  مطالب مرتبط :  مدل مو پسرانه و مردانه برای عروسی خوشتیپ

  18. باب ژولیده برش خورده با چتری

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  مجموعه ای متنوع و بی پایان از مدل های کوتاه موی زیبا وجود دارد. چه بخواهید باحال، معمولی یا پیچیده به نظر برسید، چیزی برای شما وجود دارد. باب خود را با چتری‌ها، لایه‌های نازک و بالیاژ آفتاب‌بوسیده منحصربه‌فرد کنید. بافت را به آن اضافه کنید تا واقعاً یک بریدگی آن را افزایش دهید.مدل موی کوتاه تیکه تیکه

  19. Pixie با بافت مخروطی و برجسته

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  برش های Pixie می توانند شیرین و جذاب باشند، اما وقتی با رنگ و زاویه بازی می کنید، می توانید چیزی جذاب خلق کنید. شاید سبک شما بیشتر پانک یا راک اند رول باشد. یک برش مخروطی خطوط واضح و تمیزی را به کوف می‌آورد و آن را جسورانه و جسورانه می‌سازد، در حالی که رنگ‌های با کنتراست بالا این جلوه را حتی بیشتر می‌کنند.

  20. باب سیاه انباشته و شیبدار

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  سبک زاویه دار را دوست دارید؟ با یکی از جذاب‌ترین مدل‌های کوتاه موی چندلایه، حتی جذاب‌تر شوید. لبه های موهای خود را به صورت زاویه دار برش دهید و با لایه های انباشته اما مخلوط به پایان برسانید. از آنجایی که این برش با شکل خود بسیار تیز است، به سراغ رنگ های تک رنگ یا هایلایت های ظریف بروید.

  21. مروارید سفید پیکسی باب

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  برای زنانی که در جستجوی ظاهری خاص هستند، چرا رنگ جدید جسورانه ای مانند این سفید یخی را امتحان نکنید؟ با این حال، وقتی با چنین رنگ‌های روشنی پیش می‌روید، لایه‌ها بسیار مهم هستند. آنها به رساندن حجم و حرکت به بند کمک می کنند. در غیر این صورت مشاهده ابعاد با سایه پلاتین جامد یا نقره ای دشوار است.مدل موی کوتاه تیکه تیکه

  22. Pixie لایه ای درجه یک

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  برای استایلی که در عین حال جوان و جاودانه است، این پیکسی تند و تیز زیبا را امتحان کنید. این برش ترکیبی عالی از نامرتب و براق است. می‌توانید آن را برای یک لباس شب به حالت نرم درآورید، یا برای استایلی الهام‌گرفته از سر تخت، به یک محصول بافت‌دار تکیه کنید.

  23. باب معکوس با تاج مرتفع


  لایه های کوتاه در پشت باب معکوس به سرعت حجم موهای شما را افزایش می دهد. بعلاوه، اگر می خواهید خالکوبی های پشت گردن خود را به نمایش بگذارید، داشتن یک باب تا گردن ایده آل است. جدا از اینکه جوهر شما را به نمایش می گذارد، برش انباشته آن زیبا و جاودانه است.

  24. Piece-y Bronde Pixie-Bob


  یک باب چند لایه با چتری یک راه ایده آل برای قاب کردن صورت شما و نشان دادن بهترین ویژگی های شما است. پشت انباشته به ارتفاع و ساختار اضافی به لایه های بافت کمک می کند. رنگ طلایی مایل به قهوه ای با زیربری تیره یک عنصر منحصر به فرد است که این پیکسی را از بقیه متمایز می کند.مدل موی کوتاه تیکه تیکه

  25. باب قهوه ای شکلاتی بلند


  اگر می خواهید شیک و زیبا به نظر برسید، مدل موهای کوتاه می تواند به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند. پشت را مستقیماً از پشت گردن ببرید و چند تکه بلندتر در جلو بگذارید. رنگ قهوه‌ای شکلاتی کاملاً طبیعی و طبیعی است که برای دختران و خانم‌هایی که مدل موی ساده و ساده را ترجیح می‌دهند بسیار مناسب است.

  26. باب گرد کوتاه با لیفت ریشه


  پیدا کردن شکل مناسب برش برای مدل موهای کوتاه زیبا ضروری است، به خصوص اگر به حجم نیاز دارید. یک باب گرد نرم با لایه‌های کوتاه‌تر بریده شده در بالا، به ریشه‌های شما قدرت لازم را می‌دهد و همچنین حرکت خوبی ایجاد می‌کند. اگر ریشه‌های شما به راحتی بلند نمی‌شوند، اسپری حجم‌دهنده مورد علاقه‌تان را بگیرید و آماده هستید!

  مطالب مرتبط :  بهترین مدل مو مدرن برای زنان بالای 50 سال

  27. باب لایه ای بلوند خاکستر با ریشه سیاه


  جفت کردن دو رنگ بسیار متفاوت با یک برش چند لایه، یک مدل موی واقعاً زیبا ایجاد می کند که برای تمام بافت های مو مناسب است. به عنوان مثال، یک باب متزلزل معکوس به خودی خود عالی به نظر می رسد. با این حال، یک رنگ پلاتینیوم با ریشه های تیره در معرض رنگ اضافه کنید، و ناگهان، یک مدل موی تند خواهید داشت که شبیه هیچ مدل دیگری نیست.

  28. باب پیکسی حجم دار جانبی

  موهای ضخیم گاهی اوقات یک چالش است. یک برش کوتاه با لایه ها روشی شیک برای تاکید بر حجم موهای شماست. با قسمت کناری عمیق و تکه‌های ناهموار در سرتاسر، پیکسی پر بدن و بلند توجه را جلب می‌کند. یک سبزه تیره استایل را برجسته می‌کند، اما اگر می‌خواهید فاکتور شگفت‌انگیز آن را تقویت کنید، می‌توانید به آن رنگ اضافه کنید.مدل موی کوتاه تیکه تیکه

  29. Pixie گرد شده با Temple Undercut

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  تنها چیزی که برای چاشنی بخشیدن به یک برش پیکسی باب نیاز است، لایه های روی هم قرار گرفته است که شکل مخروطی را تشکیل می دهد و هایلایت های شکلاتی در سراسر موهای شما پخش می شود. اگر می‌خواهید جزییات شیکی را به استایل امتحان شده و واقعی خود اضافه کنید، به آندرکات معبد بروید.مدل موی کوتاه تیکه تیکه

  30. پیکسی نقره ای نامتقارن با محو شدن ریشه

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  مدل موی کوتاه، بازی با برش های نامتقارن را بسیار آسان می کند . با برش پیکسی دلربا و سایه نقره ای متالیک که از ریشه شما محو می شود، به یک پری درخشان تبدیل شوید. یک حاشیه پر مانند جلویی که به آرامی دور چشمان شما می پیچد را برش دهید تا جلوه ای زیبا از قاب چهره داشته باشید.

  - تبلیغات-

  31. روباه نقره ای


  چه چیزی در سراسر جهان کوتاه، مجنون و نقره ای است؟ این کوف دوست داشتنی اثبات اینکه مدل موهای کوتاه چندلایه می تواند برای خانم هایی با موهای فوق العاده پرپشت کار کند، این مدل موی بزرگ رویایی ژولیده و بافت است.

  32. Pixie Bob گرد دو رنگ

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  مدل موی کوتاه تیکه تیکه

  لایه های خود را با هایلایت های بعدی برجسته کنید. برش پیکسی جذابیت همیشگی خود را ثابت کرده است، اما اگر چیزی مدرن‌تر می‌خواهید، این ترکیب شاداب از رنگ و بافت پاسخ شماست. با چتری های بلند، مدل مو را جذاب تر کنید.

  33. باب شکلاتی با بالیاژ کارامل ظریف


  مدل‌های موی کوتاه حتی با لایه‌های روشن نیز می‌توانند پر به نظر برسند. اگر طرفدار لایه های کوتاه نیستید، نگران نباشید! چند لایه بلندتر را به مدل مو برش دهید و از حجم اضافی و موهای خوش فرم لذت ببرید. بالیاژ کاراملی محو شده، برای کسانی که قفل های قهوه ای دارند، جلوه خاصی به این برش می دهد.

  34. Bronde Bob با بسیاری از لایه های ظریف

  مدل موی کوتاه تیکه تیکه
  مدل موی کوتاه تیکه تیکه

  شما هرگز نباید بین چند رنگ مو که واقعاً دوست دارید یکی را انتخاب کنید. بهترین های هر دو دنیا را با یک باب براند بدست آورید. سایه‌های تیره‌تر را به ریشه‌هایتان نزدیک‌تر و رنگ‌های روشن‌تر را به لایه‌های بالای مو و نوک موهایتان نزدیک‌تر کنید. چندین لایه برش بزنید تا ترکیب رنگ منحصر به فرد خود را نشان دهید.

  35. پیکسی تیره با بالاایاژ لایه بالایی

  35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان
  با مدل‌های کوتاه موی زیبا، انجام یک بالیاژ جزئی آسان‌تر از درمان کامل رنگ است. هایلایت روی لایه های بالایی موهایتان را انتخاب کنید و زیر و ریشه موهایتان را تیره تر کنید.

  - تبلیغات -
  مطالب پیشنهادی

  نظر شما

  لطفا نظر خود را وارد کنید
  لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

  - تبلیغات -

  مطالب مشابه

  مطالب جدید

  در 70 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان شما می توانید مجموعه ای 70 نمونه از بهترین مدل موی کوتاه تیکه نتیکه را مشاهده کنید.35 مدل موی کوتاه تیکه تیکه زیبا و آسان