Home عکس بازیگران عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش

عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش

از بازیگری تا مدل شدن هانده ارچل و عکس های کمیاب

عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش
عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش

در عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش شما همراهان عزیز با یکی دیگر از بازیگران خوش چهره ترک به نام هانده ارچل بیشتر آشنا خواهید شد …

عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش

یکی از مشهورترین بازیگران جوان ترکیه ای هانده ارچل می باشد که حتی اگر اهل فیلم های ترکیه ای نیز نباشید، قطعا اسم و عکس های او را در اینستاگرام و یا دیگر صفحات مجازی دیده اید. در ادامه قصد داریم تا درباره بیوگرافی این بازیگر جذاب و دوست داشتنی بیشتر صحبت کنیم.

عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش عکس و بیوگرافی هانده ارچل و همسرش

هانده ارچل,بیوگرافی هانده ارچل,عکس های هانده ارچل

تصاویر هانده ارچل

 

Back

24. هانده ارچل

هانده ارچل در روز 23  ماه نوامبر سال 1993 در شهر بالکسیر ترکیه به دنیا آمد. از گذشته تا حالا منطقه محل تولد ارچل یعنی باندیرما به داشتن دخترانی جذاب مانند هانده معروف می باشد. رشته تحصیلی وی هنر می باشد و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی از دانشگاه دولتی به نام هنر های زیبایی معمارستان می باشد. چهره زیبای هانده ارچل باعث شد تا او با شرکت در مسابقات زیبایی که در سال 2012 در کشور آذربایجان برگزار شد به مقام دومی دست پیدا کند.

 

خانواده ارچل دارای دو فرزند دختر به نام ها هانده و یک دختر کوچکتر به نام غمزه هستند. هانده به گفته خود، بیشتر دوران کودکی اش را در کنار پدربزرگ و مادر بزرگ خود سپری کرده است و علاقه ی خاصی به آنها دارد. هانده مادری آلمانی و پدری با اصالت ترکیه ای دارد. از ویژگی های ظاهری هائده می توان به رنگ چشم های عسلی، پوست روشن و قد 175 اشاره نمود.

 

 عکس های جدید  هانده ارچل
Back

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here