عکس و بیوگرافی حامیم خواننده

1
49
عکس و بیوگرافی حامیم خواننده
عکس و بیوگرافی حامیم خواننده

در عکس و بیوگرافی حامیم خواننده شما همراهان همیشگی سایت عکس نوشته می توانید با خواننده محبوب ایرانی و خوش صدا حامیم بیشتر آشنا شوید.

عکس و بیوگرافی حامیم خواننده

نام اصلی : حمیدرضا حامی
متولد : تهران
زمینه فعالیت : موسیقی
پیشه : خواننده پاپ
مدرک تحصیلی :
سال های فعالیت :
قد :179 سانتی متر

حمیدرضا حامی معروف به حامی، حمید حامی یا حامی شریف ۱۴ خرداد ۱۳۵۵ در دهکدهٔ المپیک در تهران متولد شد. پدر و مخصوصاً مادر او از صدای مناسبی برخوردار بودند؛…

حامیم یک اسم عربی به معنی ستوده و باعظمت می باشد، بسیاری از طرفداران این خواننده مشتاق هستند که بدانند اسم واقعی حامیم چیست، ولی او در این باره توضیحی نداده که نام واقعیش حامیم است یاخیر، آهنگ های جدید این خواننده ی محبوب بیشتر فضای عاشقانه و آرامی دارندو سعی دارد با استفاده از کلمات تازه برای شنونده ایجاد تازگی کند تا تکراری بودن کلمات باعث خستگی شنونده نشود، او در صفحه اینستاگرام خود آهنگ های جدیدی را از خود منتشر می کند که امکان دارد به زودی آن هارا منتشرکند.

شروع فعالیت

حمید رضا حامی ملقب  به حامیم در زمینه ی موسیقی پاپ فعالیت می کند ، که در مدت زمان کوتاهی پس از انتشار آهنگ هایش در بین جوانان بسیار محبوب شد ، اولین آهنگ خود با نام سیاسفید در بهمن ماه سال 99 منتشر کرد و بعد گذشت چند ماه دومین ترانه خود را با نام مثلا منتشر کرد که باز خورد بسیار خوبی را از طرفداران خود دریافت کرد.

اولین آهنگ حامیم

“سیاسفید” اولین آهنگ حامیم می باشد که در بهمن ماه سال ۱۳۹۹ روانه بازار موسیقی شد و سر و صدای زیادی به پا کرد. این خواننده بعد از دو ماه آهنگ دیگری با نام “مثلا” را ساخت که این آهنگ نیز نظر طرفداران زیادی را به خود جلب کرد.

شیوه ترانه سرایی آهنگ ها

آهنگ های جدید حامیم بیشتر فضای عاشقانه و آرامی دارند و در هر ترانه از کلمات تازه ای استفاده می کند که برای شنونده جدید و تازه است.

این خواننده توانا به جز آهنگ هایی که منتشر می کند در صفحه اینستاگرام خود نیز موزیک های زنده ای اجرا می کند که امکان دارد در آینده ای نه چندان دور منتشر شوند.

تک آهنگ های منتشر شده

از آهنگ های منتشر شده حامیم می توان به: یکیو دارم، اولاش، سیا سفید و مثلاً اشاره کرد.

وضعیت ازدواج و همسر حامیم

از وضعیت ازدواج و همسر حامیم اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

سن حامیم

برای خیلی از طرفداران  جالب است که، سن حامیم را بدانند ولی او تاکنون در مورد سن خود هیچ اطلاعاتی را منتشر نکرده است.

لیست آهنگ های حامیم

آدمای شهر
شب آخر
یکیو دارم
تبعیدگاه
سیا سفید
مثلا
اولاش
عکس های شخصی حامیم

 

1 نظر

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید