عکس مادر ممد قلی

مطالب مشابه

در عکس مادر ممد قلی شما همراهان عزیز می توانید با بزرگترین عضو خانواده ممد قلی نانسی قلی مادر ممد قلی بیشتر آشنا شوید.

عکس مادر ممد قلی

مادر ممد قلی  با نام نانسی قلی زنی هست با 7 هزار سال عمر که ممد قلی رو او به دنیا آورده است و از قدیمی ترین قلی های موجود در ایران می باشد.

عکس مادر ممد قلی

شاخ جادوی

نانسی قلی داری دو شاخ بر روی سر خود می باشد که برای زیبایی هر پنجاه سال یکبار آن را کوتاه می کند این دو شاخ باعث هیپنوتیزم شکار او شده و با کیج کردن آنها را شکار می کند، مادر ممد قلی بیشتر از خزنده ها تغذیه می کند مانند سوسمار و مار که با توجه به سن او خوردن این جانوارن سخت پوست عجیب می باشد.

عکس مادر ممد قلی

سیب مرگ

مادر ممد قلی مانند سایر ممد قلی به جزء ممد قلی معروف برای انسان خطر ندارد مگر در یک شرایط خاص این عجوزه با دادن یک سیب سرخ به انسان ها باعث مرگ آنها می شود پس باید مواظب بود.

عکس مادر ممد قلی

در سیبی که نانسی قلی دارد سم نیست اما دارای نوعی کرم می باشد که وارد بدن می شود و انسان را با دل درد شدید می کشد و علت آن هم این می باشد که که این سیب نشسته می باشد و اگر شسته شود مشکلی ایجاد نمیکند

عکس مادر ممد قلی

فرزندان و همسر

نانسی قلی تنها صاحب یک فرزند شده در مدت 7 هزار سال عمری که تا کنون کرده است که همان ممد قلی معروف است و همسر خود را که در سن 12 هزار سالگی بود بر اثر سکته قلبی از دست داد و هم اکنون مجرد میباشد.

عکس مادر ممد قلی عکس مادر ممد قلی    عکس مادر ممد قلی عکس مادر ممد قلی  عکس مادر ممد قلی

مادر ممد قلی کیست

مطالب مشابه

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

مطالب جدید

در عکس مادر ممد قلی شما همراهان عزیز می توانید با بزرگترین عضو خانواده ممد قلی نانسی قلی مادر ممد قلی بیشتر آشنا شوید. عکس مادر ممد قلی مادر ممد قلی  با نام نانسی قلی زنی هست با 7 هزار سال عمر که ممد قلی رو...عکس مادر ممد قلی