خانهعکس بازیگرانبیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش

بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش

مطالب مشابه

در بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش شما همراهان رسانه عکس نوشته می توانیدبا مربی نام آشنا و ناگفته های زندگی بیوگرافی فلیکس سانچز بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش

فلیکس سانچز باس متولد 13 دسامبر 1975 در بارسلونا اسپانیایک مربی فوتبال اهل اسپانیا است که در حال حاضر هدایت تیم ملی فوتبال قطر را بر عهده دارد

او علیرغم سن بالایش، به عنوان یک روشنایی بخش در فوتبال قطر ظاهر شده است، به خصوص پس از طراحی یک قهرمانی تاریخی در جام ملت های آسیا در سال 2019.

بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش

او برای رویداد پیش رویش آماده است تا تیمش را به افتخار برساند. علاوه بر این، مسابقات جام جهانی 2022 نیز در زمین میزبانی او برگزار می شود. هواداران قطری او چه انتظار بیشتری می توانستند از این مربی داشته باشند که برآورده نکرده باشد؟

بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش

 

مشخصات

نام و نام خانوادگی : فلیکس سانچز بس

تاریخ تولد : 13 دسامبر 1975

محل تولد : بارسلونا، اسپانیایی

سن : 46 سال

از نوامبر 2022

ملیت: اسپانیایی

قومیت: قوس

دین: مسیحیت

ارتفاع به اینچ: 5 فوت 9 اینچ

ارتفاع بر حسب سانتی متر: 175

رنگ چشم : قهوه ای تیره

رنگ مو: مشکی

وضعیت تأهل: متاهل

حرفه: مدیر فوتبال

تیم فعلی: تیم ملی فوتبال قطر

موقعیت: مدیر

دارایی خالص: 1.5 میلیون دلار

شروع فعالیت

فلیکس سانچز قبل از شروع حرفه مربیگری خود در سال 1996 سابقه طولانی در عرصه فوتبال داشت. اولین نقش او زمانی بود که به عنوان مربی تیم جوانان بارسلونا منصوب شد. او نقش مربریگری خود را در دوران کار با جوانان به شدت پرورش داد و امروزه اغلب با مربیان برجسته ای مانند لوئیس انریکه مقایسه می شود.

بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش

فعالیت حرفه ای

فلیکس سانچز ده سال مربیگری در تیم جوانان بارسلونا را سپری کرد تا اینکه در سال 2006 به آکادمی اسپایر رفت . در سال 2012 به عنوان مربی به تیم ملی قطر پیوست. او مربی تیم جوانان بود و قطر را برای اولین بار در جام ملت‌های آسیا در سال 2019 به قهرمانی رساند. علاوه بر این، در ماه می 2019، این مربی قرارداد جدیدی تا جام جهانی فوتبال 2022 که قطر میزبان آن خواهد بود، امضا کرد.

بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش

خانواده

خانواده او در مورد دوران کودکی و تربیتش کاملاً سخت گیر بوده است . علاوه بر این، او فاش نکرده است که آیا خواهر و برادر دارد یا خیر

او قبل از انتصاب به تیم بزرگسالان، بیشتر دوران حرفه ای خود را صرف تمرین تیم های ملی جوانان کرد.

بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش

ازدواج

فلیکس سانچز ظاهراً متاهل و دارای فرزندان است. با این حال، او هیچ جزئیاتی در مورد خانواده اش فاش نکرده است، زیرا ترجیح می دهد زندگی شخصی خود را از کانون توجه ها دور نگه دارد.

بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش

علاوه بر این، او هیچ رابطه یا روابط گذشته نداشته است. مانند بسیاری از مربیان هم سن فلیکس سانچز، این سرمربی اسپانیایی فوتبال در حرفه خود به موفقیت هایی دست یافته است. اگرچه او سعی بر مخفی نگه داشتن زندگی شخصی خود دارد، اما از زمانی که به شهرت رسید، توانسته است سوابق پاکی داشته باشد.

بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش

قد فلیکس سانچز چقدر است؟

این مربی فوتبال ساکن اسپانیا در ارتفاع 5 فوت و 9 اینچ که معادل 175 سانتی متر است، ایستاده است. اگرچه او اغلب موهایش را کچل می کند، اما موهای مشکی و چشمان قهوه ای تیره دارد.

بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش

دارایی خالص

سانچز تا سال 2022 یکی از موفق ترین مدیران فوتبال است. بنابراین، او باید دارایی خالص بزرگی را از دستمزد و تأییدات احتمالی خود به دست آورده باشد. بر اساس منابع مختلف آنلاین، دارایی خالص او 1.5 میلیون دلار برآورد شده است. علاوه بر این، او بیش از 23 سال در نقش مربیگری بوده است.

 

مطالب مشابه

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

مطالب جدید

در بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش شما همراهان رسانه عکس نوشته می توانیدبا مربی نام آشنا و ناگفته های زندگی بیوگرافی فلیکس سانچز بیشتر آشنا شوید. بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش فلیکس سانچز باس متولد 13 دسامبر 1975 در بارسلونا اسپانیایک مربی فوتبال اهل...بیوگرافی فلیکس سانچز مربی و همسرش