More
  خانهعکس بازیگرانبیوگرافی سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی

  بیوگرافی سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی

  در بیوگرافی سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی می توانید با همسر بازیگر معروف خانم سالومه شاهرخی همسر بازیگر فقید آقای شهرام عبدلی و عکس و ناگفته های زندگی او.

  بیوگرافی سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی

  سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی می باشد. که سال‌ها پیش با یکدیگر ازدواج نموده اند.

  حاصل زندگی مشترک شهرام عبدلی و خانم سالومه‌شاهرخی دو فرزند می باشد.

  نام دو پسرشان آدرین و آرتین است.

  بیوگرافی سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی

  شهرام عبدلی برای بازی در سریال آسوده باش  به مشهد مسافرت کرده بود و در آنجا به کما رفت

  با توجه و گفته حسن حج‌گذار کارگردان سریال آسوده باش از بازی مرحوم شهرام عبدلی تنها دو سکانس ضبط و فیلم‌برداری شده است و فعلا تا این لحظه هنوز بازیگری برای جایگزینی او انتخاب نشده است.

  بیوگرافی سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی

  کارگردان سریال «آسوده باش» اعلام کرد:  عکسی که از شهرام در رسانه‌ها منتشر شده دقیقا آخرین فریم از او بود که ما برای تیتراژ کارمان در دو سکانس از ایشان گرفتیم و داشتیم آماده می شدیم که بقیه سکانس‌ها را بگیریم که متاسفانه این اتفاق افتاد ولی با خبر درگذشت شهرام تصمیم گرفتیم همان سکانس‌ها را در دل سریال استفاده کنیم و یادش را گرامی بداریم. روحش شاد.

  مطالب مرتبط :  عکس رونالدو در باشگاه یوونتوس

  بیوگرافی سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی

  مرحوم شهرام عبدلی که اکثر بینندگان او را در نقش های منفی بخاطر دارند فارغ التحصیل رشته ادبیات است که از نوجوانی کار تئاتر را آغاز کرده و به فعالیت های هنری خود در تئاتر و تلویزیون پرداخته است. این هنرمند با استعداد فعالیت حرفه ای خود را در عرصه بازیگری از سال ۱۳۷۸ در سن ۲۳ سالگی آغاز نمود و تا کنون در این عرصه فعالیت درخشانی داشته است.

  بیوگرافی سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی

  - تبلیغات-

  علاقه وی به حرفه بازیگری از سال اول ابتدایی از گروه تئاتر مدرسه آغاز شد، دبیر ورزش وی نقش تاثیر گذاری در بازیگری اش داشت زیرا در آن زمان حدود دو ساعت در زنگ ورزش یک ساعت و نیم ورزش می کردند و نیم ساعت آخر دبیر ورزش آنها یک قصه تعریف می کرد و به آنها می گفت آن را به شکل نمایش اجرا کنند. همین عملکرد سبب شد که او هر ساله در گروه های تئاتر مدرسه شرکت نماید.

  مطالب مرتبط :  عکس روشنک گرامی و همسرش جدید97

  بیوگرافی سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی

  عبدلی از دوران کودکی در اکثر مهمانی های خودمانی تقلید آشنایان را در می آورد و در سن ۱۵ سالگی جزء اولین نفرات در فرهنگ سرای بهمن در کلاس تئاتر انتخاب شد.

  همسر شهرام عبدلی
  - تبلیغات -
  مطالب پیشنهادی

  نظر شما

  لطفا نظر خود را وارد کنید
  لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

  - تبلیغات -

  مطالب مشابه

  مطالب جدید

  در بیوگرافی سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی می توانید با همسر بازیگر معروف خانم سالومه شاهرخی همسر بازیگر فقید آقای شهرام عبدلی و عکس و ناگفته های زندگی او. بیوگرافی سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی می باشد. که سال‌ها پیش با...بیوگرافی سالومه شاهرخی همسر شهرام عبدلی