تبلیغات

در بخش تبلیغات شما کاربران عزیز سایت عکس نوشته می توانید در یکی از بزرگترین سایت های اختصاصی در زمینه عکس نوشته و عکس پروفایل تبلیغات خود را به نمایش بگذارید.

این روزها تاثیر تبلیغات بر هیچکدام از فعالان عرصه های بازرگانی و خدماتی پوشیده نیست و تبلیغات به امری غیر قابل اجتناب برای رسیدن به بازار بهتر و معرفی محصولات و خدمات تبدیل شده است.اما نکته ای که در این میان اهمیت بسزایی پیدا می کند انتخاب مکانی مناسب هم سو با اهداف تجاری و بازرگانی برای دستیابی به بالاترین بهره وری از تبلیغات است.

تبلیغات
تبلیغات

اصطلاح تبلیغات ریشه در واژه‌های (کنگر گاتیو دی پرو پا گاندا فید) یا کنگره ترویج ایمان دارد که در سال ۱۶۲۲ کلیسای کاتولیک برپا نمود. این کنگره بخشی از اقدامات ضد اصلاح طلبی کلیسا بود مطابق تعریف لاسول در کتاب «فنون تبلیغات در جنگ جهانی» تبلیغات منحصراً به کنترل عقیده با نمادهای مهم نظیر گزارشها شایعات تصاویر و دیگر اشکال ارتباط جمعی می‌پردازد
ما در مجموعه سایت عکس نوشته مفتخریم که با تمامی افراد حقیقی و حقوقی که بر این باور هستند که با استفاده از پتانسیل های سایت ما می توانند خدمات و محصولات خود را معرفی کنند و بخشی از منافع شان را در گرو تبلیغات هدفمند در سایت ما می دانند دست همکاری را به گرمی بفشاریم و در جهت توسعه، پیشرفت و رونق اقتصادی ایران اسلامی با این عزیزان همراه و هم قدم شویم.

از دوران ما قبل تاریخ، تصاویری بر روی دیواره غارهای قدیمی نقش بسته که مربوط به سازندگان اشیای ابتدائی است و به نوعی نمایش وتبلغ توانائی‌ها و کالاهای آنان بوده است.

البرت لاسکر را عنوان پدر تبلیغات نوین معرفی می‌کنند لاسکر در دهه ۱۹۲۰ تبلیغات را اینگونه تعریف می‌کند (تبلیغات عبارت از فروشنده در پشت دستگاه چاپ) آنچه مابه عنوان تبلیغات نو و جدید می‌شناسیم ریشه در اواخر قرن نوزدهم و اوائل قرن بیستم در کشور ایالات متحده دارد زمان ظهور آژانسهای تبلیغاتی به صورت سازمان یافته و به وجود آمدن مجلات و کتابهای تبلیغاتی در سال ۱۹۳۰ مجله عصر تبلیغات گشایش یافت این مجله به صورت رنگی چاپ می‌شد.

تبلیغات

به همین منظور برخی از ویژگی های سایت رو با هم مرور میکنیم :

  1. سایت عکس نوشته ۲۱۰ هزار بازدید روزانه دارد که این ناشی از محبوب بودن بسیاری از کلید واژه ها سایت در زمینه مد و لباس، آرایش، تفریحی، خبری، عکس، هنرمندان، مطالب آموزشی و … در صفحات اول موتور جستجو گوگل می باشد.
  2. روزانه ۸۵ هزار آی پی منحصر به فرد از سایت بازدید کرده و درصد بسیار زیادی از این ورودی ها مربوط به موتور جستجوی محبوب گوگل بوده و قابل اثبات می باشد.
  3.  رتبه سایت، طبق گفته سایت جهانی الکسا، رو از اینــــــــجا میتوانید چک کنید.

برای اطلاع از تعرفه تبلیغات و شرایط پذیرش تبلیغات

می توانید به ایدی تلگرام :

و یا از طریق فرم زیر اقدام کنید.

 

[wpforms id=”8362″]